ЮНІСЕФ: від мін на Донбасі з 2014 року загинули 38 дітей, 128 – поранені

ДонбасФото – Андрій Дубчак Об этом сообщает tematika.in.ua со ссылкой на СМИ.

Щонайменше 38 дітей загинули, ще 128 були поранені внаслідок розриву мін, боєприпасів й інших вибухонебезпечних залишків війни на Донбасі від 2014 року, повідомляє Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

За даними ЮНІСЕФ, понад 200 тисяч дітей проживають у 20-кілометровій зоні по обидві сторони від лінії розмежування, що сильно забруднена мінами й іншими вибухонебезпечними залишками війни, дописує Радіо Свобода.

"Ще в сотнях сімей із дітьми хтось із членів родини постраждав від мін та ВЗВ. Наведені цифри відображають лише підтверджені дані, фактично таких випадків, на жаль, набагато більше", – заявляє ЮНІСЕФ.

Вказані цифри є даними Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, зібраними станом на 31 серпня 2019 року.

"Міни та вибухонебезпечні залишки війни загрожують безпеці та призводять до травм, каліцтв та емоціональних розладів у дітей. Скалічені діти перебувають під підвищеним ризиком насильства та стигматизації. А сім’ям часто бракує коштів та можливостей забезпечити дитину допоміжними засобами, які вкрай їм потрібні", – заявила Лотта Сильвандер, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Також Сильвандер зазначає, що родини стикаються з труднощами в отриманні інклюзивних послуг, у тому числі у сфері охорони здоров’я та освіти.

"Ми прагнемо допомогти дітям, що постраждали від мін та вибухонебезпечних залишків війни на сході України, надати їм надію на одужання і щасливе дитинство", – додає Лотта Сильвандер.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570027096-yunisef-vid-min-na-donbasi-z-2014-roku-zaginuli-38-ditey-128-.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя