Прем’єр – Аваков, спікер – Тимошенко: олігарх Коломойський порадив, з кого формувати уряд та Раду


Результат пошуку зображень за запитом "коломойський"

Про це Ігор Коломойський заявив в інтерв’ю РБК-Україна. Об этом сообщает evreiskiy.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зокрема, Коломойський, прогнозуючи майбутнє Авакова, не виключив, що він може очолити уряд.

“Може, чому ні. Він може бути як компроміс між багатьма, навіть не йдучи на парламентські вибори”, – підкреслив він.

Він також припустив, що до парламенту наступного скликання пройдуть “Слуга Народу”, “Батьківщина”, політичні сили Анатолія Гриценка та Олега Ляшка, а також вихідці з “Опозиційного блоку”.

“А коли вся ця історія станеться, то має бути коаліція, правильно? Аваков буде, напевно тією людиною, яка зможе збалансувати. Мінімум залишиться міністром внутрішніх справ, мінімум”, – додав Коломойський.

Втім пізніше Коломойський припустив, що Аваков може не погодитися на посаду прем’єр-міністра, й натомість запропонував на цю посаду кандидатуру очільника НАК “Нафтогаз” Андрія Коболєва:

“Аваков? Давайте не будувати безглузді статичні конструкції. Може йому взагалі не потрібно це прем’єрство, може він залишиться собі далі міністром внутрішніх справ і буде гарантом стабільності. Для такого, як Зеленський, це важлива опора. А прем’єром нехай буде Коболєв. Бо він же технічна людина, яка буде виконувати концепцію розвитку країни”, – пояснив Коломойський.

Також бізнесмен висловився щодо потенційної посади Юлії Тимошенко після виборів:

“Спікер нормально. Вона більше й не візьме”, – сказав Коломойський про екс-кандидата в президенти України Юлію Тимошенко.

  • Також бізнесмен Ігор Коломойський припустив коаліцію партії “Слуга народу” з політсилами Юлії Тимошенко, Олега Ляшка та Анатолія Гриценка, а також виключив можливість об’єднання з екс-регіоналами.


Джерело


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/prem-yer-avakov-spiker-timoshenko-oligarh-kolomoyskiy-poradiv-z-kogo-formuvati-uryad-ta-radu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя